Мінеральна вода, що містить магній - ROI

Людське тіло на дві третини складається з води. Тому вода, яку ми п’ємо, набагато важливіша навіть за їжу, яку ми вживаємо. Рідина тільки на перший погляд сприймається кришталево чистою та нейтральною – вона насичена різноманітними компонентами, серед яких одним із найважливіших є магній.

Яка мінеральна вода містить магній?

Для організму людини магній життєво необхідний. З дефіцитом цього макроелементу пов’язують дуже серйозні проблеми:

 • деградацію кісткової тканини;
 • судоми та спазми;
 • збої в роботі серця;
 • сприяння розвитку інфарктів, інсультів, діабету, онкології, інших небезпечних захворювань;
 • нервове виснаження;
 • підвищену стомлюваність, тощо.

Магній бере безпосередню участь у білковому синтезі, але сам макроелемент в організмі не продукується, його вміст потрібно відновлювати. Цю важливу функцію можна реалізовувати різним чином, але одним із найефективніших постачальників Mg є природна мінеральна вода, в якій магній присутній у високих пропорціях.

Назва найкращої мінеральної води в складі з магнієм - ROI. Запам’ятайте ім’я цього унікального продукту: вода ROI, без перебільшень, здатна змінити на краще все ваше життя.

В одному літрі цієї смачної мінералки міститься понад 1300 міліграмів магнію – абсолютно рекордний показник! Завдяки такому високому вмісту магнію ROI здатна творити реальні дива. Ось як впливає на організм ця концентруюча магній мінеральна вода – при умові її регулярного вживання:

 • нормалізує метаболізм, вміст цукру в крові та артеріальний тиск;
 • допомагає боротися з проявами стресів і занепадом сил;
 • відновлює ефективну роботу серця й оптимальні серцеві ритми;
 • підвищує імунітет, підтримує механізми саморегуляції, суттєво знижує ризики багатьох захворювань;
 • позитивно впливає як на суто жіноче, так і на чоловіче здоров’я;
 • сприяє працездатності, фізичній і мозковій активності, досягненням у творчості та спорті.
 • усуває негативні наслідки від шкідливих звичок (паління, вживання алкоголю, тощо).

Втім, навіть таким вражаючим переліком переваг ROI далеко не вичерпуються позитивні якості мінеральної води, у якій магній є основним діючим компонентом.

Тож варто познайомитися ближче з цим цілющим еліксиром здоров’я.

 Вода ROI: історія і сучасність

Всесвітньо відоме джерело Roitschocrene (звідси й походить скорочена назва ROI) розташоване на престижному старовинному курорті в містечку Рогашка-Слатіна (схід Словенії). Красива легенда розповідає, що міфічний крилатий кінь Пегас за наказом свого “шефа” Аполлона вдарив копитом саме в цьому місці – і звідти зафонтанувала іскриста волога. Тоді Аполлон проголосив Роітшокрену джерелом божественної сили і здоров’я.

Так було чи інакше, але уже понад чотириста років місцева мінеральна вода з магнієм широко і успішно використовується з лікувальною метою. Протягом тривалого часу її споживання залишалося привілеєм вищої європейської аристократії – цілюща вода була представлена до двору Габсбургів.

Вже до початку минулого століття ROI набуває великої популярності та посідає третє місце серед мінеральних вод з продажу їх на території Європи. Ця мінеральна вода містить магній у високій концентрації, її лікувальні якості неодноразово були підтверджені і на практиці, і за результатами авторитетних наукових досліджень.

Не лише цілющі, але й відмінні смакові якості ROI були відзначені “золотом” на престижному міжнародному конкурсі TASTE & DESIGN AWARDS FineWaters, де вода ROI у 2018 році посіла перше місце.

ROI – це по-справжньому розкішна мінеральна вода, що містить магній, і добра слава її стрімко зростає. Приєднуйтесь до цього потоку успіху – отримаєте здоров’я і щиру насолоду.

Оцінити
(5 Голосів)