Можна пити мінеральну воду ROI під час тренувань?

Підтримання свого організму в тонусі займає багато сил та часу у кожної охочої людини займатись спортом. В наш час великий відсоток населення намагається бути у формі та стрімко підвищувати планку «гарного тіла». Рельєфне тіло бажає майже не кожен, адже це не лише спосіб самовираження, але й підтвердження усіх гарних рис характеру, в частості цілеспрямованості та дисциплінованості. Але способів досягти бажаного є багато. Деякі важко назвати корисними для здоров’я, але вони будуть більш продуктивними, а деякі розраховані на помірний розвиток свого тіла, але зі збереженням здоров’я. Зараз ми розглянемо другий варіант, як зберегти свій організм в здоровому стані під час тренувань за допомогою води «ROI»?

Чи потрібна вода під час тренувань?

Скажемо одразу, думки щодо впливу води розходяться. Одні стверджують, що вода є необхідним елементом процесу тренувань, інші кажуть, що тиск на серце збільшується, а тому це шкідливо. Насправді, ж ми проаналізували усі факти «за» і «проти», і хочемо сказати, що проста вода буде приносити лише користь організму. Вона сприяє розвитку м’язів та обміну речовин, що поліпшує стан організму. Плюс до всього, вона дає енергії організму приблизно на 5-6% більше, та у разі помірної кількості вживання підвищує витривалість аж на 10%. І це річ йде про просту воду. А мінеральна вода «ROI» збагачена корисними речовинами, котрі взагалі дають лише позитивний відбиток на здоров’ї.

Прийняття води під час процесу тренування можна поділити на 3 стадії:

  • Вживання води до тренування;

Цей етап вживання води для ефективного тренування дуже важливий. До нього дійсно потрібно ставитись відповідально. Прийняття води до тренування запускає метаболічний процес в організмі, що є обов’язковим для продуктивного тренування.  Мінеральна вода «ROI» на даному етапі пришвидшує активізування метаболічного процесу та тонізує м’язи разом із кровоносною системою, готуючи її до тренування. Склянки мінеральної води «ROI» буде вдосталь за пів години до тренування.

  • Вживання води під час тренування;

Вода при заняттях спортом особливо важлива під час самого тренування. Важко вказати точну кількість та інтенсивність вживання мінеральної води «ROI», адже саме тренування може нести різні ступені навантаження та швидкості, а також важливо враховувати умови тренувань. Вживання води під час тренування в тренажерному залі може відбуватись в менших кількостях, адже часто там пристосовані умови для ефективних занять. Мінеральна вода «ROI» допомагає стабілізувати організм під час тренувань. М’язам легше скорочуватись, адже імпульси до них проходять швидше та легше. Таким чином, організм тонізується та легше виконує усі вправи. Під час тренування вживання води дуже корисне і для обміну речовин, але важливо слухати рекомендації тренера або медичного працівника, котрий допоможе визначити точну кількість води під час тренування.

  • Вживання води після тренування;

Після тренування жири ще продовжують спалюватись, а тому вживання води є обов’язковим. Мінеральна вода «ROI» продовжує цей процес та насичує організм корисними речовинами, котрі розподіляються та живлять усі системи тіла. Після тренування треба вживати велику кількість просто води, задля поліпшення його стану (особливо стосується силових занять).

Скільки пити води під час тренування ми вже вказали, але варто ще зазначити, що мінеральна вода «ROI» має через свою насиченість має певні обмеження. Її неможна вживати у великих кількостях, тому 0,25-0,30 л на добу вистачить задля активного способу життя.

Оцінити
(10 Голосів)