Сумісність води ROI з прийомом їжі

ода - джерело життя"

Вже сотні років науковці всього світу досліджують вплив води на травлення, на процеси організму під час вживання їжі. Питання щодо корисності вживання води під час гарного обіду на сьогодні стає дуже актуальним. Багато науковців проводять свої досліди аби підтвердити той чи інший факт. Але зараз ми розглянемо сумісність води «ROI» з прийняттям їжі. Відмінність між дослідженнями науковців та нашим в тому, що наша вода збагачена величезною кількістю мінералів та корисних речовин, тому порівнювати її з простою водою аж ніяк не можна. Все ж деякі наукові факти нам знадобляться, тому дана стаття грунтується на результатах науковців.

Як проста вода впливає на процес вживання їжі?

Організм кожної людини виконує десятки або навіть сотні процесів щосекунди. Під час прийняття їжі кількість процесів збільшується в декілька разів. Тому важливо знати, як саме вода впливає на організм під час вживання їжі, та на які процеси вона дає відбиток:

  • В ротовій порожнині виробяється слина, котра має травні ферменти. Деколи проста вода розбавляє слину, що досить негативно впливає на проходження їжі, але вживання води з корисними речовинами, мінералами відіграє абсолютно іншу роль;
  • Шлунок має свій сік, котрий направлений на перетравлення їжі та дезінфекцію мікробів, бактерій та інших мікроорганізмів. Соки мають вироблятись в нормальній кількості, збільшення або зменшення цієї кількості призведе до негативних наслідків. Корисна вода направлена на збалансування потрібного рівня соків в шлунку. Тому так важливо пити корисну та якісну воду;
  • Усі корисні речовини із їжі направляються до печінки, котра й поширює їх далі по організму через кровоносні системи. Печінка особливо вимоглива до води, адже її функціонування прямо залежне від кількості вживаної води та її якості. Часто можна почути назви хвороб, які виникають через погану якість води. Правильне вживання корисної води лише допоможе організму запобігти захворюванням.

Як висновок можна сказати, що на кожен з цих процесів вода впливає позитивним чином при помірному вживанні.

Але що дає вода «ROI» при вживанні їжі?

Наша вода має велику кількість магнію, що життєво необхідний для організму. Він впливає на більше 300 процесів організму, процеси вживання їжі також туди відноситься. Магній необхідний для нормального травлення та функціонування організму. Також, слід не забувати про гідрокарбонат, котрий грає важливу роль в підтримці кислотного балансу в організмі. Вживання їжі з порушеним кислотним балансом призведе до руйнування внутрішніх органів. Вода «ROI» реабілітує та гармонійно збалансовує усі необхідні баланси корисних речовин в організмі. Тому на основі цього вже можна сказати про позитивну сумісність води «ROI» при вживанні їжі та її перетравлення.

Як треба вживати воду «ROI»?

Вживати мінеральну воду «ROI» необхідно не лише до чи після їжі, як рекомендують це лікарі з простою водою, але й під час вживання їжі. Збагачена мінеральна вода не буде розбавляти слину чи шлунковий сік, а лише начищати їх корисними мінералами. Тому ми з повною відповідальністю  рекомендуємо Вам приймати воду «ROI» під час вживання їжі.

Оцінити
(12 Голосів)