Вода «ROI» визнана кращою в світі мінеральної водою!

Конкурс TASTE & DESIGN AWARDS FineWaters 2018 

Коли обговорюється величезна різноманітність мінеральних та природних вод, слід відокремлювати найкращі в світі. Кожна дрібниця природного оточення води може впливати на її смак та якість.Тому кожен екземпляр має свої особливості та тонкощі. І відокремити найкращу воду всього світу дуже важко, але перед конкурсом TASTE & DESIGN AWARDS FineWaters 2018 немає перешкод.

Захід відбувся 22 та 23 травня в Еквадорі.

Вручення пройшло в розкішному залі галереї Chalet Güitig in Machachi. Вода «ROI» абсолютно готова конкурувати із сотнями претендентів на звання найкращої води світу. І як бачите, результати дуже вражають!
Група із 5 суддів плідно досліджували властивості та якості мінеральних вод. Коротко про кожного з них:

  1. Rita Palandrani. Вона народилася на острові Сардинія, де знаходяться найбагатші та якісні джерела води. Цю місцевість в Італії знають по всьому світі, адже неймовірна природа виокремлює в воді різноманітні грані, котрі вносять в кожне джерело свою унікальність. Rita з раннього віку почала цікавитись водними ресурсами, і на даний час має ступінь магістра з археології. Завдяки своєму статусу спікера Міністерства культури Італії, вона підносить водну культуру, як окрему сферу. З 2017 року є членом Італійської асоціації "Вода сомельє" (ADAM) та Італійського сенсорного суспільства науки (SISS).
  2. Horacio Bustos. Цей сомельє знається на дегустації вина, чаю та води. Закінчив факультет фармації та біохімії Національного університету Буенос-Айреса. В даний час працює директором Gyokuro Argentinian Circle of Tea. Заявив про культурні інтереси Міністерства культури аргентинської нації. У 2012 році він був призначений почесним членом круглого столу водних дослідників і в 2017 році він був призначений членом італійської асоціації гідросомельє.
  3. Michael Mascha. Michael створив FineWaters в 2002 році. В 2008 році був членом по створенню товариства «Вода чистого водного середовища». Він допоміг створити преміальну категорію і розповідає історію, що «water is not just water» ("вода - це не просто вода"). Вода має бути підібрана під їжу, та мати шану, ніби до вина. Майкл також є автором відомої книги Fine Waters - Довідник гурмана для найбільш відомих пляшкових вод у світі, названий "енциклопедією води, Біблією води" у London Times.
  4. Martin Riese. У 2013 р. Riese представив свою програму, яка навчає учнів щодо різних характеристик та використання мінеральної води, у барі Ray's & Stark у художньому музеї округу Лос-Анджелес, а також в 2014 році в ресторані Patina у концертному залі Walt Disney Concert Hall. Пізніше відкриває окрему школу, котра направлена на вивчення води разом із студентами. Це відома особа в засобах масової інформації (Good Morning America, CNN, The New York Times, Bon Appétite, Los Angeles Times, NPR, Buzzfeed і Conan O'Brien), яка авторитетно говорить про воду в пляшках та її використання.
  5. Chef Juan Carlos Ordoñez. Carlos народився та вихований у місті Гуаякіль - Еквадор, є талановитим шеф-кухарем готелю Casa Julian, знаменитого ресторану, який розміщений у п’ятизірковому розкішному готелі Del Parque. Вивчав гастрономію та готельний менеджмент у Буенос-Айресі, Аргентина, в Міжнародній школі готелів і ресторанів в Буенос-Айресі. Після того, як повернувся до Еквадору, він заснував компанію "Sybaris Catering", що є однією з найважливіших підприємств харчування на ринку. Він також почав викладати і став директором Superior Institute of Culinary Art (Вищого інституту кулінарного мистецтва). У 2013 році Хуан Карлос приєднався до команди Oro Verde Hotels, найбільшої та найважливішої мережі готелів в Еквадорі, де він став шеф-кухарем ресторану Banquet Chef.

Золото за найкращий в світі смак та якість

Суддівський склад дуже потужний, тому вивчення претендентів на звання кращого не було складністю. Мінеральну воду «ROI» судді виокремили одразу через дизайн пляшки. Вона виборола срібло та стала лідером на конкурсі. Але найголовніше, смакові властивості води. В категорії Natural Carbonation (Природний карбонат), мінеральна вода «ROI» зайняла перше місце. Цей результат увійшой в історію всієї індустрії та ми пишаємось нашим продуктом. Всесвітньо відомі експерти оцінили нашу мінеральну воду, як найкращу з природним карбонатом в світі. Будемо чекати наступного конкурсу в 2019 році, та  сподіватись, що наш цьогорічний успіх повториться.

Оцінити
(12 Голосів)