ЛЕГЕНДА ПРОДОВЖУЄ ЖИТИ

Згідно з легендою, джерело ROI було створено грецьким міфічним крилатим конем Пегасом. Легенда свідчить, що Пегас, за вказівкою Аполлона, вдарив своїм копитом об землю в Рогашке і відкрив джерело Роітшокрена. Знову відкрите джерело подарувало світові найбагатшу магнієм мінеральну воду. У цей урочистий момент Аполлон вимовив стали крилатими слова: «Відтепер тут знаходиться джерело здоров'я і справжньої сили богів. Замість Гіппокрени, пийте Роітшокрену з ключа, що перед вами ». Мудра порада, що виходить від бога лікування, поезії і світла.

БОГАТА ІСТОРІЯ ROI

Зустрітися з багаторічною історією оздоровлення і відновлення за допомогою мінеральної води ROI в оздоровчому центрі Рогашка SPA, - одному з найстаріших і найвідоміших європейських курортів. Оздоровчий центр Рогашка SPA був популярним місцем відпочинку європейських королівських родин, знаті та інших видатних діячів починаючи з 17 століття. Курорт відвідували правлячі монархи з династії Габсбургів і Бонапартов з сім'ями, що відкрили для себе унікальні природні джерела, висококласний сервіс і незаймані куточки природи чудової краси. Сьогодні Рогашка - це дивовижне поєднання багатих традицій гостинності і найсучасніше медичне обслуговування.

Хронологія історії ROI

Лікувальні властивості мінеральної води, яку визнали найбільш магніє вмістною водою у всьому світі й унікальне природне джерело якої розташовано в оздоровчому центрі Рогашка SPA відомо всім вже багато століть.

8000 років тому Орієнтовний вік ROI
2 століття нашої ери Залишки кельтів і римлян вказують на те, що джерело вже використовується з давніх часів
з 1304 року Архіви парафіяльної церкви Святого Хреста в Рогашка показують, що деякі місцеві жителі, жили протягом сотень років, завдяки мінеральній воді ROI
1579 рік Перший хімічний аналіз ROI Леонарда Турнейссера
1665 рік Граф Петар Зринський вилікувався від жовтяниці завдяки вживанню ROI
1685 рік ROI отримала першу монографію Roitschocrene від Joannes Benedict Gründel, єдина в Європі монографія про мінеральну воду
17-те століття Лікарі у Відні починають приписувати ROI для високопоставлених пацієнтів
1869 рік ROI – посідає третє місце зі збуту води у світі
1908 рік Відновлення джерела в Рогашка
2011 рік Відновлення бренду ROI
2018 рік Початок продажу ROI в Україні.
Оцінити
(7 Голосів)