Час зміцнювати імунітет разом з ROI

У той час, коли весь світ охоплений панікою з приводу швидкого поширення коронавірусу, для кожного з нас настає час невідкладно подбати про своє здоров’я, адже тільки міцний імунітет здатний протистояти смертельній інфекції. 

Всі ефективні методи в такій ситуації варті уваги, але лікарі радять згадати про знамениту Roitschocrene – мінеральну воду із джерела Рогашка Слатіна, яка відзначається високими, науково доведеними показниками в справі загартування імунітету. 

Вода ROI проти коронавірусу: невже це можливо?

Унікальність Roitschocrene полягає в її надзвичайно багатій формулі. Цій воді притаманний дуже високий вміст природних мінералів, зокрема магнію. 

Останнім часом авторитетні медики цілком підтримують розхожу народну мудрість: всі хвороби від нервів. Адже повсякденні стреси, які вже стали нормою нашого життя, негативно впливають на захисні сили організму, руйнують його імунну систему, чим відкривають доступ для інфекційних нападів. Збудник коронавірусу не є винятком. 

Як відомо, цьому страшному захворюванню здатні протистояти здебільшого люди молоді та здорові, не обтяжені хронічними недугами. Значно гірше доводиться літнім людям, а також тим, чий організм виснажений численними хворобами та стресами. Магній – дійсно чудодійний компонент, який виліковує наслідки стресів й допомагає відновити імунітет.

Для насичення організму цим елементом варто вживати такі продукти:

  • бобові (нут, сочевиця, горох);
  • крупи (гречка, дикий рис, булгур);
  • горіхи (волоські, фундук, мигдаль);
  • морепродукти. 

Втім концентрація природного магнію в мінеральній воді ROI значно вища, як і можливість її безпосереднього засвоєння. Практично одразу після початку використання Roitschocrene приступає до активної роботи, крок за кроком, ковток за ковтком відновлюючи механізм саморегуляції В результаті організм отримує здатність по максимуму задіяти власні сили для протистояння й профілактики зараження.

Як правильно вживати цілющу мінеральну воду?

Не відкладайте на завтра прийом ROI – почніть його вже сьогодні. Тим самим ви збільшите свої шанси залишитися здоровими. Вода ROI – це надійний внутрішній захист від інфекції, який піклуватиметься про вас індивідуально. Як правильно використовувати з профілактичною метою мінеральну воду Roitschocrene?

Щоб забезпечити добову потребу магнію та інших корисних мінералах, дорослій людині необхідно вживати щодня близько трьох склянок унікальної мінералки – не більше того. Таким чином ви не лише створите бар’єр для проникнення коронавірусу та інших підступних інфекцій, але отримаєте ще чимало приємних бонусів:

  • загальне оздоровлення;
  • омолодження;
  • покращення зовнішнього та внутрішнього стану організму;
  • допомогу в лікуванні багатьох застарілих хронічних недуг тощо.

Позитивний ефект Roitschocrene доведений й відомий в усьому світі. Однак треба пам'ятати, що вода ця дуже сильна і не можна підвищувати рекомендовану норму її використання – як в лікувальних, так й в профілактичних цілях. Щоб запобігти будь-яким вірусним інфекціям, треба випивати півлітри ROI щодня.

Половину цієї норми зазвичай вживають вранці, перед сніданком (приблизно за півгодини), а решту випивають уже перед тим, як лягти спати. Мінеральну воду не потрібно підігрівати чи, навпаки, спеціально охолоджувати – вона має бути кімнатної температури. Прислухайтеся до наших порад: вживайте ROI – і будьте здорові.

Оцінити
(4 Голосів)