Пийте ROI правильно

ROI не схожа ні на одну з мінеральних вод у світі.
Завдяки максимальному насиченню магнієм, вона надзвичайно корисна, але пити її можна в помірній кількості. Будь ласка, прочитайте про те, як правильно вживати ROI, в залежності від обставин.

Унікальна мінеральна вода ROI надає цілий ряд позитивних ефектів на здоров'я, в залежності від того, як часто і з якою метою її вживати. Щоб посилити активність роботи кишківника, потрібно пити ROI в теплому вигляді і залпом. Якщо пити ROI охолодженим не поспішаючи, це сприяє збільшенню ступеня засвоєння мінералів.

*Увага: Підвищенні дози ROI можуть призвести до послаблюючого ефекту.

 Дотримуйтеся добової норми споживання.

Мінеральна вода ROI і чоловіче здоров'я

ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я

Магній відіграє ключову роль в регуляції серцевої діяльності - дослідження показують, що достатня його кількість допомагають не тільки запобігти серцевим захворюванням, але і знизити тиск. Магній також підвищує здатність до запліднення у чоловіків, так як збільшує рухливість сперматозоїдів.

Магній - один з найважливіших елементів необхідних для підтримки та підвищенню потенції.

Магній здатний збільшувати рівень тестостерону. А також допомагає при захворювання простатиту та його профілактики.

Прийом магнію в кількості 10 мг / кг ваги дозволяє збільшити рівень вільного тестостерону приблизно на 25%.

Мінеральна вода ROI і алкоголь

АЛКОГОЛЬ

ROI допомагає зменшити, або навіть усунути симптоми похмілля, оскільки забезпечує відтворення водного балансу і відновлює мінерали, що вимиваються з організму при вживанні алкоголю. Мінерали підтримують кислотно-лужний баланс в шлунковому соку, що дозволяє привести в норму систему травлення.

Як і коли пити:

0,5 л прохолодної ROI перед сном

Мінеральна вода ROI схуднення та підтримка

СХУДНЕННЯ ТА ПІДТРИМКА ВАГИ В НОРМІ

Безладне харчування та брак фізичної активності в поєднанні з незбалансованою і нездоровою дієтою, призводить до набору зайвої ваги. Збагачена магнієм мінеральна вода ROI допомагає контролювати вагу, забезпечуючи правильний баланс кислотності та поповнюючи втрату необхідних мінералів. Крім того, вживання ROI перед їжею, сприяє виникненню відчуття ситості, при меншій кількості спожитої їжі.

Як і коли пити:

0,25 л ROI перед вживанням їжі

Мінеральна вода ROI косметологічне застосування

КОСМЕТОЛОГІЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ

Пропонуємо вам, одне з дуже простих і доступних засобів, відоме ще з часів Клеопатри, - омолоджуючі кубики льоду з мінеральної води «ROI». Багато жінок вже перевірили на собі їх дію. Ефективність, за їхніми словами, набагато вище в порівнянні з іншими мінеральними водами і спреями, тому що в ній 1300 мг/л магнію.

Магній - сприяє утворенню колагену, який крім поліпшення кровообігу в верхньому шарі шкіри та активізації обміну речовин в клітинах, має і інші корисні якості – живить і зволожує шкіру, усуває дрібні зморшки і заспокоює після пілінгу.

Не можна не відзначити і підтягуючий ефект від застосування данної процедури.

Досить протерти обличчя таким кубиком і не витирати рушником - шкіра буде ніжною і бархатистою.

 

Мінеральна вода ROI та їжа

 ЇЖА

Перед щільним обідом, або вечерею рекомендовано вживання ROI: це допоможе зменшити рівень холестерину, що підвищується після прийняття їжі та підтримати правильний обмін речовин в процесі її перетравлення.

Як і коли пити:
0,5 л ROI кімнатної температури зранку порожній шлунок, або 0,25 л ROI кімнатної температури перед їжею.

Мінеральна вода ROI антистрес

АНТИСТРЕС

Стрес – це стан фізичного, емоційного або психологічного дисбалансу. Стан стресу неминуче впливає на організм в цілому і може стати причиною головного болю, м’язового напруження, безсоння, недостатньої концентрації, тривоги і т.д. Перебуваючи в стані стресу, людина частіше наражає свій організм до надмірностей – алкоголь, паління, зловживання кавою – котрі в свою чергу, здійснюють на нього додатковий негативний вплив.

Оскільки магній є найсильнішим природним засобом, що допомагає боротися зі стресом, мінеральна вода ROI з підвищеним вмістом магнію, являє собою ефективні ліки від стресу.

 

Як і коли пити:
0,5 л прохолодної ROI щоденно;
0,25 л зранку перед сніданком та 0,25 л перед сном

Мінеральна вода ROI відмінне самопочуття

ВІДМІННЕ САМОПОЧУТТЯ

Магній має величезне значення, для 300 найважливіших процесів, які відбуваються в людському тілі; він також входить до складу клітин більшості організмів, які населяють нашу планету. Недостатнє надходження магнію в організм з їжею – поширене явище. Для підтримки оптимального рівня насичення організму магнієм і гарного самопочуття, рекомендується вживати мінеральну воду ROI.

Як і коли пити:
0,1 – 0,25 л прохолодної ROI щоденно з короткими проміжками між прийомами

Мінеральна вода ROI концентрація

КОНЦЕНТРАЦІЯ

Високий рівень концентрації і функціонування мозку, залежить від підтримання постійного рівня біохімічної енергії. Збагачена магнієм мінеральна вода ROI забезпечує клітини мозку необхідною енергією та допомагає зберегти високий рівень концентрації.

Як і коли пити:
0,25 л ROI зранку, до сніданку

Мінеральна вода ROI і спорт

СПОРТ

Щоб запобігти м’язовим спазмам під час активної фізичної діяльності, або заняттям спортом, важливо забезпечити безперешкодне проходження імпульсів по клітинам м’язів для їх скорочення. Оскільки магній стабілізує потенціал клітинної мембрани та допомагає відкрити її для проходження іонів, мінеральна вода ROI ідеальна для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Як і коли пити:

0,25 ROI зранку, до сніданку

Оцінити
(14 Голосів)