Вперше в Україні унікальна, природня, найкраща мінеральна вода ROI, якій немає аналогів у світі!

ROI та діабет

Цукровий діабет – це страшна хвороба, яка часто вражає населення. Медики називають основну причину розвитку діабету – повна або часткова відмова підшлункової залози виробляти інсулін (гормон, який контролює і стабілізує цукор в крові).

За наявними даними, більше 9% населення України страждає на діабет. Більше 3,8 млн. чоловік в Україні змушені очікувати розвитку хвороби, через те, що ліків, які б лікували діабет, медики ще не придумали.

Лікування цукрового діабету відбувається при 14-ти добовому вживанні мінеральної води ROI, 3 рази в день за 20-30 хвилин до їжі. Науково підтверджено, що магній допомагає вилікувати дану хворобу при 2 курсах вживання води.

Більшість хворих на діабет з побоюванням чекають, коли хвороба прогресуватиме, і єдине, що вони можуть – це штучно підтримувати рівень інсуліну в своєму організмі. В Україні з'явилася мінеральна вода «ROI», яка здатна поетапно впливати не тільки на кількість інсуліну, але і допомагати організму самостійно його виробляти.

Вода ROI стабілізує кількість інсуліну в організмі людини!

Раніше ми описували корисні властивості своєї мінеральної води, де вказували на велику кількість магнію, який в цілому корисний організму. Функція інсуліну залежить від магнію, через те, що він бере участь в активації інсулінових рецепторів. Після ряду досліджень, виявлено, що хворі на діабет отримують менше магнію, ніж потрібно, тому і стабілізувати інсулін складніше.

Якщо приймати мінеральну воду «ROI», тоді кількість магнію значно збільшиться, процес формування інсуліну також покращиться, а додаткові ліки для введення інсуліну вже не будуть потрібні.

Процес лікування вже виявленого діабету досить спірне в науці. Одні вчені-медики cтверджують, що на роботу органів, відповідальних за інсулін вплинути не можна, можна лише утримувати поточний рівень роботи, другі говорять про можливість лікування діабету з застосуванням новітніх препаратів і посиленого лікування (найчастіше таке лікування закінчується втратою всіх грошей даремно і самообманом) .

Більшість же вважає, що цукровий діабет і 1 і 2 типу вилікувати неможливо! Але частково поліпшити свій стан і знизити ризик загострень цілком можливо. Магній – основний елемент, який допоможе Вам з цим. Діабет далеко не вирок, якщо вести з ним активну боротьбу. А з мінеральною водою «ROI» ця боротьба буде приємною і м'якою як для організму, так і гаманця.

Інформація про вплив води «ROI» при захворюванні на цукровий діабет:

 • Найчастіше магній прописують людям, що страждають на діабет 2–го типу (інсулінозалежний);
 • Магній впливає на резистентність до інсуліну (уникає збою клітинного обміну речовин);
 • Мінеральна вода «ROI» активізує тирозинкінази (перемикач клітинних функцій, стабілізує рецептори інсуліну);
 • Всього 100 мг магнію необхідно для зниження ризику захворювання на цукровий діабет на 15% (в мінеральній воді «ROI» 1300 мг магнію).

Всесвітньо відомий доктор Каролін Дін, займаючись 15 років впливом магнію на організм людини, видала книгу «Чудо магнію». У ній є список хвороб, в лікуванні яких, магній відіграє найважливішу роль. Діабет один з 22 захворювань і медичних проблем, де рекомендується приймати магній.

Підводячи підсумок, слід сказати, що мінеральна вода «ROI» – це вода, яка насичена багатьма корисними речовинами і впливає на велику кількість процесів в організмі. Повністю вилікувати діабет водою «ROI» важко, але помітне поліпшення і уповільнення прогресу розвитку діабету можна побачити вже після перших тижнів прийому цієї води. Люди роками намагаються побороти таку страшну хворобу ліками, забуваючи, що є альтернатива! Крім самого лікування, вода «ROI» допоможе убезпечити себе від захворювання на цукровий діабет на всі 100%.


ROI та алкоголь

Мінеральна вода «ROI» – це натуральна природна вода, в якій величезна кількість магнію. А магній в свою чергу корисний для всіх життєво необхідних функцій організму. Під час прийому алкоголю особливо! Організм, в якому велика кількість алкоголю фактично руйнується, він не виробляє потрібну кількість гормонів, органи працюють зі збоєм і багато інших негативних наслідків. Магній в даному випадку допомагає відновити організм і стабілізувати його роботу. Під час похмілля процес відновлення особливо важливий. Зараз ми розповімо, як вода «ROI» виводить людей з похмілля і запою, а також нейтралізує токсини.

Мінеральна вода ROI і алкоголь: роль і точки дотику

Алкоголь викликає підвищений сечогінний процес, який шкідливий для організму, через те, що всі корисні речовини виходять з самого організму, залишаючи лише токсини. Магній один з мінералів, який також виходить при сильній роботі сечогінної системи. Самопочуття людини зі зниженою кількістю магнію різко погіршується і починається стадія похмілля.

Алкоголь збиває обмін речовин, який відповідає за стабільну роботу всіх органів і клітин. При похміллі в крові людини підвищується кальцій, який береться з кісток і суглобів і надалі також виводиться разом з сечею. Висока концентрація кальцію дає такі симптоми, як

 • сильна слабкість;
 • ознобу;
 • серцеві проблеми;
 • агресивність і збудливість.

Беручи магній, кислотно-лужний баланс вирівнюється, і надлишок кальцію припиняється. Мінеральна вода «ROI» здатна в достатній кількості наситити організм магнієм, щоб побороти симптоми похмілля. Адже похмілля – це фактичне отруєння організму, яке лікувати потрібно не «поки голова не пройде», а мінімум пару днів. Лише 100 мл рідини з 40% спирту (звичайна горілка) виводиться з організму 24 години з усіма токсинами.

Для відновлення організму навіть після цих 100 мл горілки, потрібно ще більше часу. Якщо самопочуття в період похмілля поліпшити можна, то стан організму – ні. Йому потрібен період відновлення і відновлення нормального обміну речовин. Мінеральна вода «ROI» легко допоможе в цьому. Висока концентрація магнію в мінеральній воді впливає на прискорення боротьби з похміллям такими способами:

 • Прискорює виведення токсинів, при цьому зберігає потрібні мінерали і елементи;
 • Балансує обмін речовин;
 • Чи не вимиває, а зберігає кальцій в кістках;
 • Дуже добре справляється з тиском (при похміллі він часто підвищений).

Мінеральна вода ROI зможе вивести із запою!

Запій характеризується тривалим впливом алкоголю на організм, а тому і наслідки набагато важче. Вивести людину із запою не під силу навіть найсильнішим препаратам, через те, що в їх складі є речовини, що слабо діють при розведенні зі спиртом. Магній же не піддається сильному ослабленні при змішуванні з алкоголем. Він втрачає свою ефективність, але в розумних кількостях і все ж залишає позитивний відбиток після себе.

При запої рекомендується випивати мінеральну воду «ROI» регулярно кілька днів, для того, щоб очистити організм. Стакан «ROI» поступово виводить людину із запою, і допомагає йому відновлювати сили після отруєння.

Джерело енергії і сили магнію – основний мінерал води «ROI», тому в боротьбі з будь-якими хворобами і отруєннями, дана вода рятує організм. Це доведено численними дослідженнями і великою історією «ROI», де існують яскраві приклади зцілення нашої мінеральною водою.


ROI та стрес, тиск

Магній – основа нашого організму, яка відіграє далеко не останню роль в нервовій системі. Вона сильно піддається рівню магнію в організмі, і реагує на будь–які зміни кількості цієї речовини. За статистикою, в організмі людини приблизно 25–30 гр. магнію, дефіцит якого може викликати ненормальні стани нервової системи: занепокоєння, підвищена агресивність, страх і стрес. Мінеральна вода «ROI» допомагає підтримувати організм в тонусі і дотримуватись балансу речовин. Насичена магнієм вода легко впорається зі стресом і зможе врегулювати тиск.

Лікування стресу мінеральною водою ROI

Безсоння, втома і слабкість організму – це перший етап стресу, який надалі може перерости у велику проблему не тільки фізіологічну, а й психічну. Безпричинні головні болі рідше, але також виявляються при відсутності магнію в організмі. Стрес є як результатом, так і причиною нестачі магнію. Річ у тім, що відсутність магнію супроводжує розвиток стресу, а надалі, стрес через ослабший організм зупиняє вироблення магнію. Виходить замкнуте коло, в якому наслідки з часом лише посилюються.

Якщо є симптоми стресу, необхідно в першу чергу відновлювати обмін речовин. Адже брак магнію також може розвинути хронічну втому, що є наступним етапом стресу. Варто відзначити, що варіантів погіршення ситуації багато, через те, що організм фактично ослаблений, він не здатний захистити себе, більше того, займається саморуйнуванням. І допомога в такому випадку просто необхідна.

Мінеральна вода «ROI» лікує стрес наступним чином:

 • По-перше, відновлює нормальний баланс магнію в організмі. Це сильно допоможе побороти всі перераховані вище симптоми.
 • По-друге, насичує організм корисними речовинами крім магнію. У мінеральній воді «ROI» є ряд інших мінералів і елементів, які покращують імунітет і здатні боротися з новими загрозами.
 • По-третє, магній в нашій воді допомагає знизити тиск і контролювати нерегулярне серцебиття.
 • По-четверте, мінеральна вода відводить додатковий негативний вплив на організм інших процесів (куріння, вживання алкоголю і т.д.).

Зі стресом потрібно вести боротьбу, адже якщо його запустити, наслідки будуть катастрофічними. Магній вважається найсильнішим мінералом, який дуже впливовий при стресі, тому мінеральна вода «ROI» – це найкращі ліки від стресу.

Мінеральна вода ROI регулює кров'яний тиск

Давно відомий факт, що дефіцит магнію може сприяти підвищенню артеріального тиску. На жаль, ця проблема дуже поширена, за статистикою, підвищений артеріальний тиск властивий кожному 3–му жителю нашої країни. Підвищений тиск сильно збільшує шанс появи інсульту, що супроводжується відключенням мозку і негативно впливає на його подальшу роботу. Але запобігти таким наслідкам досить легко!

Необхідно лише підтримувати рівень магнію в організмі. З нашою мінеральною водою «ROI», яка має 1300 мг магнію, за проблеми з артеріальним тиском можна забути. Але ж така хвороба рано чи пізно з'являється з віком. Особливо гостро переживають зміну тиску літні люди (від 65 років). Їм вкрай важливо стабілізувати магній і потрібно приймати мінімум 500 мг магнію в день. Це всього півсклянки мінеральної води «ROI».

Що стрес, що підвищений тиск лікується не одним гуртом таблеток і ліків, а всього парою склянок мінеральної води «ROI». Навіщо витрачати величезні гроші на ліки, від яких мало користі, більше того, вони сильно шкодять організму (найчастіше шлунку). Мінеральна вода «ROI» – це вода, за допомогою якої можна зміцнити своє здоров'я та імунітет.


ROI та старіння

Щоденно люди вживають велику кількість води, котра напряму впливає на процес омолодження та старіння. Вона відіграє значно більшу роль, ні про це уявляє більшість населення. Вона являється напевно найдієвішими ліками від багатьох проблем з організмом. Є спеціальні денні норми вживання води, котрих необхідно притримуватись, а також стандарти цієї води. Зараз ми частково розкриємо це питання, але головне, що ми розповімо – як мінеральна вода «ROI» уповільнює процес старіння? Чи буває таке взагалі в реальному житті?

Вплив мінеральної води ROI на старіння

Старіння – це вічний процес руйнування організму, що поступово вбиває його. Поняття «старіння» і «час» сильно переплітаються, адже саме з часом старіння набирає обертів та стає видимим на людині. Але людина може попередити завчасне старіння та спробувати кинути йому виклик. Яким чином? Останнім часом найбільшої уваги в темі старіння стоїть проста вода, котру ми щодня вживаємо. Дійсно, саме вода – це найдієвіший лікарський засіб аби попередити старіння.

Якщо людина буде вживати мінімум 0.25л води 3 рази на день, вона відтягне старіння на 10-15 років. Відомо, що вода тримає баланс в організмі, що вона допомагає здійснювати кровообіг та ще більше сотні процесів здійснюється саме завдяки воді. А мінеральна вода «ROI» в свою чергу має ще більш корисні властивості:

 • Вона має обволікаючі часточки клітин, що затримують старіння;
 • Загартовує та зміцнює імунітет;
 • Завдяки вмісту магнію впливає на усі процеси організму людини;
 • Пом’якшує та розгладжує шкіру, підтримує її вологою;
 • Значно зменшує кількість зморшок, а в подальшому взагалі їх прибирає;
 • Виводить з організму усі негативні елементи.

Магній в організмі сприяє засвоєнню вуглеводів, зміцнює серцевий м'яз, що впливає на запобігання багатьох хвороб. У той час, як його дефіцит буває причиною утворення каменів в нирках, випадків серцевих спазмів. Тому підтримувати норму магнію в організмі – це одне з головніших задач, за якими потрібно слідкувати протягом усього життя.

Майже усі профілактичні та імунозміцнюючі ліки мають магній. Так склалось, що організм просто не може нормально функціонувати без даного мінералу. При уповільненні старіння також треба вживати магній. Він позитивно відобразить себе як на внутрішній роботі організму, на зовнішніх проявах та, як наслідок, на психологічному настрої особистості.

Правильне та регулярне вживання мінеральної води «ROI» призведе до омолодження, що буде проявлятись у нормальному обміну речовин, у відновленні, регенеруванні та багато в чому іншому. Вміст магнію в мінеральній воді – основна її цінність. Воду «ROI» визнали найбагатшою водою з натуральними мінералами у світі. Тепер вона доступна і в нашій країні, адже сама родом із Словенії.

Ще давні легенди про воду «ROI» свідчать, що лише заможні люди, правителі та багачі мали доступ до цієї води, адже вона їх омолоджувала, допомагала відновитись та давала сили на нові звершення.

Ліків та еліксирів, для зупинення старіння не існує, усе це явний обман. Але відтягнути старіння та продовжити собі життя явно можна. Недарма люди, котрі вживають горну чисту воду живуть набагато довше (за статистикою мінімум на 16 років). А вживання корисної, збагаченої магнієм мінеральної води «ROI» дасть ще кращий ефект. Але задля такого великого та важливого результату необхідно мати сильну витримку, тому що вживати мінеральну воду треба далеко не один місяць чи навіть рік, щоб результат був чітко вираженим.