Ознайомчий тур до Словенії Grand Hotel Sava 4

У мальовничих передгір’ях Альп в Східній Словенії розташований бальнеологічний курорт Рогашка Слатіна, що має світову популярність. Знаменитий курорт унікальною мінеральною водою ROI – найбагатшою магнієм водою з відомих у світі. На популярність курорту вказує, в тому числі і кількість знаменитосте, які тут побували. Серед них президенти держав, зірки Голлівуду (Квентін Тарантіно та Леонардо Ді Капріо), короновані особи. Про знаменитих відпочиваючих можна дізнатися в місцевому музеї, відвідування якого було одним з багатьох пунктів ознайомчого туру, організованого компанією “ROI Sanitatem Aguа”.

Пам'ятник Борису Кідрічу

Вода ROI рекомендована всім, хто хоче бути здоровими. І особливо стане в нагоді людям з метаболічними і ендокринними захворюваннями – діабетом другого типу, гіпертонією, ожирінням, хворобами шлунково-кишкового тракту та ін.

А ключовими подіями туру стали прийом учасників керівництвом Grand Hotel Sava ★★★★ і Zagreb ★★★★ , знайомство з Медичним і СПА-центрами готельного комплексу, презентація основних оздоровчих програм:

ROI Medical – універсальна програма лікування різних захворювань;

Body Slim – програма для схуднення

Detox – очищення організму, виведення шлаків і токсинів

Diabetical – зниження цукру в крові, покращення самопочуття

Anti-pain – зняття болю в м’язах і суглобах

Керівник делегації українських медиків, д.м.н., професор Таврійського національного університету Тетяна Гарник виступила з ініціативою створення спільних проектів довгострокового співробітництва з фахівцями з України, направлення на оздоровлення громадян України, обмін фахівцями з навчання, а також – навчально-методичне та наукове співробітництво.

Для всіх учасників туру (а це – лідери охорони здоров’я з різних регіонів України) були передбачені оздоровчі процедури, відвідування бювету і басейну, а також велика екскурсійна програма з оглядом найважливіших пам’яток району Рогашка Слатіна і знайомством з місцевими культурними традиціями.

Всі учасники туру одностайно відзначили високий рівень організації заходу, а також на власні очі переконалися в цілющих можливостях курорту, де лікує все – вода, дивовижний гірське повітря, прекрасна первозданна природа, щира доброзичливість і душевна щедрість всіх співробітників курорту.

Дякуємо до нових зустрічей, Grand Hotel Sava, Рогашка Слатіна, Словенія!

готелі Рогаска

Оцінити
(2 Голосів)